ÜYE OL; PART TIME ÇALIŞ, İŞ DÜNYASI İLE ERKEN TANIŞ

TEAM 4S

Metropol İstanbul AVM yaşamla buluşmaya hazırlanıyor…

14.02.2019

İstanbul AVM’lerine bir yenisi daha ekleniyor. Metropol İstanbul’da ofis ve konut alanlarında 1.5 yıl önce başlayan yaşam, Nisan ayından itibaren AVM kısmında da start alıyor.

TEM’den ek bağlantı yolları ile kolay ulaşılabilir bir konuma getirilen Metropol İstanbul, 1 kilometre uzunluğunda şehir parkı, 4.000 araçlık otoparkı, tavan yükseklikleri, geniş koridorları, cadde, meydan ve sokakları, yeşil peyzaj alanları ve Anadolu Yakası’nın kapalı alan içinde gerçekleştirilen en büyük aile eğlence merkezi ile Türkiye’nin 250 mağazasıyla açılışa gün sayıyor.

“AVM’lere değil, caddelere rakibiz”

Metropol İstanbul AVM’de zengin bir marka karması kurgulamak için perakende ve gıda sektöründeki markaların neredeyse tamamı ile görüşme yaptıklarını belirten Asset Yatırım Yönetim A. Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Merve Timurlenk Şengül, “18 aydır devam eden bu çalışmalar neticesinde müşteri kitlemize hitap edecek tüm sektörler ve markalarla bir araya geldik. Metropol İstanbul AVM’de çok güçlü zengin bir marka karması kurguluyoruz. Piyasa da oluşan negatif algının aksine; alışveriş ve keyif merkezi olarak tanımladığımız bu rol model projemize perakende sektörünün pozitif yaklaşımı ve projemizin başarısına inanıp desteklemeleri bizi oldukça memnun ediyor” dedi. Metropol İstanbul AVM’de alışveriş, keyif ve eğlenceyi aynı anda yaşatmayı amaçladıklarını ifade eden Merve Timurlenk Şengül, Metropol İstanbul’un alışveriş merkezlerinden ziyade caddelere rakip olacağını açıkladı.

Kaynak : retailtürkiye.com

 

İŞKUR

DRD İstihdam Hizmetleri Limited Şirketi; İŞKUR Denetiminde 27.02.2020 tarih ve
448 no’lu Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesi ve 29.12.2021 tarihli Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi sahibidir.
İş arayanlardan hiçbir ad altında menfaat temin edilmez ve ücret alınmaz.