ÜYE OL; PART TIME ÇALIŞ, İŞ DÜNYASI İLE ERKEN TANIŞ

TEAM 4S

Sıkça Sorulan Sorular

1. Team Fores HR kimdir?

Lider markalara hizmet veren bir insan kaynakları şirketidir.

25 yıllık iş tecrübesine sahip yönetim kadrosu ile işletmelere yönelik; dönemsel ve uzun dönemli iş gücü temini ile bu işgücünün yasal operasyonel işlemlerini yönetmektedir.

“Perakende Projeler” adı altında sürdürdüğü çalışmalarla sektörün dönemsel ve part time işgücü gereksinimlerini, pozisyonlara yönelik deneyimli, yüksek okul ve lisans öğrencilerinden oluşan ekipleriyle en etkin ve hızlı şekilde karşılar.

2. Neden Aplikasyona üye olmalıyım?

Team Fores HR'in; part-time ve dönemsel eleman ihtiyacını karşılamak adına verdiği ilanlara başvuru yapabileceğiniz, başvurunuzu takip edebileceğiniz, supervisorları ile iletişim kurabileceğiniz, işe alımlarda çalışma günlerinizi ve hatta kazanacağınız hediyeleri dahi takip edebileceğiniz tek kanal bu aplikasyondur.

3. Üye olmak ücretli mi?

Gençlerimize; deneyim, kariyer ve maddi destek kazandırmayı ilke edinmiş bir şirket için bu söz konusu dahi değildir. Uygulama tamamen ücretsizdir.

4. Nasıl üye olabilirim?

Uygulamayı APPSTORE ve GOOGLEPLAY üzerinden ücretsiz olarak cep telefonuna indirip, girişini çok basit birkaç işlemi gerçekleştirerek birkaç dakika içinde tamamlayabilirsin.

5. Şifremi unutursam, ne yapmalıyım?

Giriş sayfasında Şifre bölümünde sağ tarafta bulunan “Şifremi unuttum” seçeneğine tıklayın. Uygulamaya giriş yaparken kullandığınız e-posta adresini ilgili alana yazın. Yeni şifreniz e-mail olarak size gönderilecektir.

6. Nasıl başvuru yapabilirim? Başvuru yapmak istediğimde ekranda “profil bilgilerin eksik” yazısı çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Uygulama üzerinde bulunan ilanlara başvuru yapabilmeniz için tüm bilgilerinizin eksiksiz olarak doldurulmuş olması gerekmektedir. Bilgilerinizde eksiklik yoksa ilgilendiğiniz ilanları seçerek, ilan detaylarının en altında bulunan Başvur seçeneğine tıklayarak ilana başvuru yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT :
Lütfen profil bilgilerinizi doldururken Nüfus Kağıdınızdaki bilgilerle uyumlu olmasına ve IBAN numaralarınızı doğru girdiğinize emin olun. ( örn: varsa ilk adınız , isminizin ve soyadınızın tam yazılımı vs.. ) Bu bilgilerin doğruluğu SGK girişleriniz ve maaş ödemeleriniz açısından çok önemlidir.

Tüm bilgilerin “Tüketici Koruma Kanunu “ kapsamında saklı olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz.

Uygulamada “Nic name”ler, kısaltmalar, asılsız girişler yazılım tarafından tespit edilmekte, kısa bir süre içinde otomatik olarak sistemden silinmektedir.

7. Başvuruma ne zaman yanıt alırım? Nasıl yanıt alacağım?

Başvurular ilgili ilanın yöneticileri tarafından incelenmektedir. Başvuru sıralamasına göre adaylar ile iletişime geçilir. Şayet sizden önce uygun bir başvuru alınmış ise, doldurulan kontenjanın bilgisi size bildirim olarak yönlendirilir.

8. Neden çalışma planımı (puantajımı) uygulamaya girmem gerekiyor?

Çalıştığınız proje markasının merkez ofisinden çalışmalarınızın onayını alabilmemiz ve maaş ödemelerinizin eksiksiz yatırılabilmesi için çalışmalarınızı uygulamaya mutlaka girmek zorundasınız. Ayrıca çalışmalarınızın karşılığında çalıştığınız gün üzerinden puan kazanmaktasınız. Biriktirdiğiniz puanlar ile Hediye talebinde bulunabilirsiniz. Bu puanların profilinize yüklenebilmesi için puantajınızı uygulamaya eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

9. Aylık çalışma planımı (puantajımı) ne zaman ve nasıl girmeliyim?

Puantajlarınızı çalışmanızın son günü mutlaka uygulama üzerinden girmeniz gerekmektedir. Başvurduğum ilanlar > Çalıştığınız projenin ilanı > Çalışma Programı ‘nı seçin. Açılan programda Sadece Çalıştığınız günleri seçerek “Gönder” butonuna basın.

10. Çalışma planımı (puantajı) yanlış girdim, nasıl düzeltebilirim?

Çalışma Programı bölümünden yanlış seçtiğiniz günlerin üstündeki tikleri açıp/kapatıp, Gönder tuşuna basarsanız, puantajınız güncellenmiş olur.

11. Başvurmak istediğimde ekranda “Bu tarihlerde başka başvurunuz var” uyarısı çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Aynı tarihlere ait farklı projelere başvuruda bulunamazsınız. Bu sebeple size en uygun ilanı seçmeniz gerekmektedir.

12. Nasıl hediye kazanabilirim ve hediye puanlarımı nereden görebilirim?

Detaylara hediyeler bölümünden veya www.teamforeshr.com/team4s.php sayfasından ulaşabilirsin.

13. Başvurumu nasıl silebilirim?

Başvuru yaptığınız ilan “Aktif” durumda ise Başvurduğum İlanlar bölümünden başvurunuzu geri çekmek istediğiniz ilanı tıklayarak, “iptal” butonuna basarsanız, ilan başvurunuz geri alınır.

14. Bana notification (uyarı mesajı) gelmiyor? Neden?

Telefonunuzun Bildirim ayarlarında Team Fores HR uygulamasına ait bildirimlerin açık olduğundan emin olun.

15. Şirketin genel olarak bana sunacağı çalışma şartlarını ve prosedürleri nereden öğrenebilirim?

Supervisor’lar ile yapacağın görüşmeler sonucunda başvurunun kabul görmesi halinde; yasal süreçler başlatılacak ve sana tüm bilgilendirmeler gerek mail kanalıyla yazılı olarak gerekse şirket yetkilileri tarafından bizzat sunulacaktır.

Unutma, aklındaki her soruyu Team Fores HR ekibiyle her an paylaşabilir, whatsapp iletişim kanallarımız ve/veya mail yoluyla bize her an ulaşabilir, dilersen ofisimizi bile ziyaret edebilirsin.

16. Size direk olarak ulaşmak istersem ne yapmalıyım ?

www.teamforeshr.com sitemizi ziyaret ederek tüm iletişim kanallarımıza ulaşman mümkün.

Dilersen telefonda, dilersen yüz yüze, seninle her zaman her yerde görüşmeye hazır bir Team Fores HR görevlisi bulabilirsin.
İŞKUR

DRD İstihdam Hizmetleri Limited Şirketi; İŞKUR Denetiminde 27.02.2020 tarih ve
448 no’lu Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesi ve 29.12.2021 tarihli Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi sahibidir.
İş arayanlardan hiçbir ad altında menfaat temin edilmez ve ücret alınmaz.